ოთიანა (კ. გოლდონის „მშვენიერი ქართველი ქალი”, რეჟისორი – ა. ვარსიმაშვილი),
შუშანიკი (იაკობ ცურტაველის „შუშანიკის მარტვილობა” რეჟისორი _ ნ. ხატისკაცი),
მარია (ედუარდო დე ფილიპოს ,,აჩრდილები”, რეჟისორი _ რ. ჩხაიძე),
დედოფალი (გ. ბიუხნერის „ლეონსი და ლენა”, რეჟისორი _ ნ. კვასხვაძე)
მარინე (ი. სამსონაძის ,,აღდგომა გაუქმებულ სასაფლაოზე”, რეჟისორები – გ. თავაძე, გ. ბარაბაძე)
მარიკო (თ. ებრალიძის ,,გუშინწინ, გუშინ, დღეს… ხვალ?”, რეჟისორი – ნ. ხატისკაცი)
დორისი (ბ. სლეიდის ,,წელიწადში ერთხელ”, რეჟისორი – რ. ჩხაიძე)
ქალბატონი ბაბული (თ. ჭილაძის ,,ნახვის დღე”, რეჟისორები – რ. სტურუა, გ. თავაძე)
მადმუაზელ დუვანი (ფ. მარსოს ,,კვერცხი”, რეჟისორი – ს. მრევლიშვილი)
ნინა (რ. ჰარვუდის ,,მოხუცი ჯამბაზები”, რეჟისორი – გ. კაპანაძე)
ელიზაბეტი (ფ. საგანის ,,გედის სიმღერა”, რეჟისორი – ნ. ბაგრატიონ-გრუზინსკი)
ქაბატო (ზ. ანტონოვის ,,მზის დაბნელება საქართველოში”, რეჟისორი – გ. კაპანაძე)
მოხუცი ელისაბედი (ფ. შილერის ,,მარიამ სტიუარტი’’, რეჟისორი _ გ. კაპანაძე)
მთავრის მეუღლე დოროთეა (ჰ. ფონ კლაისტის ,,პრინცი ჰომბურგი”, რეჟისორი – გ. გორგოშიძე). მეფე ერეკლე („უკანასკნელი დედოფალი” რეჟისორი – გ. კაპანაძე)
მონაწილეა სპექტაკლებისა: ,,ვგავართ ახლა ჩვენ ლტოლვილებს?!’’, „ასულნი” (ფანტაზია პოლიკარპე კაკაბაძის კაკაბაძის პიესების მიხედვით. რეჟისორი – რობერტ სტურუა).
კოტე მარჯანიშვილის თეატრის სცენაზე განსახიერებული როლები: დეზდემონა (შექსპირის „ოტელო”, რეჟისორი – თ. ჩხეიძე), მერი (მ. ლერმონტოვის „თავადის ასული”), დარდანე (კ. გოცის „ლურჯი ურჩხული”), ევრიდიკე (,,ევრიდიკე”).
თეატრ ,,ვერიკოს” სცენაზე განსახიერებული როლები: კარმენი (,,კარმენ!”).
სამეფო უბნის თეატრის სცენაზე განსახიერებული როლები: კარმენი („კარმენ!”), დედა („სისხლიანი ქორწილი”), იდა („კატა თუნუქის გახურებულ სახურავზე”).
თავისუფალი თეატრის სცენაზე განსახიერებული როლები:
დედა (,,ჯინსების თაობა”);  ედიტ ფრანკი (,,ანა ფრანკის დღიური”);  გაბი („რვა მოსიყვარულე ქალი”);  ნუცა („ნუცა”); ნინო (,„დოკერი”);  ლიანა დევდარიანი (,,საქმე გადაეცემა სასამართლოს’’).