გია აბაშიძე: “ტაბულამ” გამოაქვეყნა “ქართული ოცნების” მხარდამჭერების განწყობათა ვითომ კვლევა და გამოიკითხა 20 ადამიანი, ამგვარ სიბრიყვეს ჩამორჩენილი სტუდენტიც არ იკადრებს – ურეიტინგო რადიკალებს სერიოზული სასოწარკვეთილება აქვთ და ხანმოკლე პროპაგანდისთვის თხზავენ ისეთ “კვლევებს”, რომლებისაც თავად არ სჯერათ
“ტაბულამ” გამოაქვეყნა “ქართული ოცნების” მხარდამჭერების განწყობათა ვითომ კვლევა და გამოიკითხა 20 ადამიანი, ამგვარ სიბრიყვეს ჩამორჩენილი სტუდენტიც არ იკადრებს. ე.წ. საველე სამუშაოს ავტორია ქართული ორგანიზაცია BISC Partners, რომელიც საკუთარ რენომეს არ უფრთხილდება და ავრცელებს ამ ანეკდოტურ “გამოკითხვას”, – წერს ანალიტიკოსი, გია აბაშიძე სოციალურ ქსელში.
როგორ აბაშიძე ზემოხსენებული კვლევის შესახებ აღნიშნავს, „ურეიტინგო რადიკალებს სერიოზული სასოწარკვეთილება აქვთ და ხანმოკლე პროპაგანდისთვის თხზავენ ისეთ “კვლევებს”, რომლებისაც თავად არ სჯერათ. ტოტალური მარაზმი!“.
“ტაბულამ” გამოაქვეყნა “ქართული ოცნების” მხარდამჭერების განწყობათა ვითომ კვლევა და გამოიკითხა 20 ადამიანი, ამგვარ სიბრიყვეს ჩამორჩენილი სტუდენტიც არ იკადრებს. ე.წ. საველე სამუშაოს ავტორია ქართული ორგანიზაცია BISC Partners, რომელიც საკუთარ რენომეს არ უფრთხილდება და ავრცელებს ამ ანეკდოტურ “გამოკითხვას”. და ვისთვის არის ეს ე.წ. “ნაშრომი”, პარლამენტთან შეკრებილი მჩხავანა აუტსაიდერებისთვის? ურეიტინგო რადიკალებს სერიოზული სასოწარკვეთილება აქვთ და ხანმოკლე პროპაგანდისთვის თხზავენ ისეთ “კვლევებს”, რომლებისაც თავად არ სჯერათ. ტოტალური მარაზმი!“- წერს გია აბაშიძე.